Öömaja

Väsinud matkalisi võtavad lahkesti vastu kõik meie piirkonna majutuskohad. Soovitame Aegviitu tulijatel teha aegsasti majutuse broneering, sest viimasel hetkel uksele koputajatele ei saa pererahvas vabu kohti garanteerida.

Majutuskoha valikul soovitame kindlasti kaaluda ka ööbimist looduses, sest piirkonnas on mitmeid toredaid RMK lõkkekohti, mis sobivad väga hästi ka telkimiseks. RMK telkimiskohad Aegviidu piirkonnas on Nikerjärvel, Venemäel, Paukjärvel, Järvi Pärnjärvel, Järvi Pikkjärvel ja mere ääres Tsitres. Suuremad loodusenautijad saavad telkides loobuda üheks õhtuks oma koduvoodi soojusest ja pehmusest ning seeläbi uusi põnevaid elamusi.

Kui soe magamiskott on olemas, siis kaaluvad värske õhk ja metsakohin pehme voodi puudumise kuhjaga üle. Lisaks peame hoiatama, et värkses õhus magamine ja õhtune lõkke ääres istumine on sõltuvust tekitav ja nii võib juhtuda, et tahate ikka ja jälle tagasi tulla looduses magamist nautima…

Voosel saab ööbida ainulaadses põhuplaatidest tehtud kärjes ja lisaks on meil ka üks Harjumaa kõrgemaid tippe – Luurimägi, ajaloolisi paiku ja matkaradu.

Soovitan külastada Mustjõe kõrtsitalu, kuna see on ainus külastamiseks avatud autentne talu, mida ei ole euronormidega rikutud.

Olavi Andla

Olavi Andla

Blue drum events