KOOSOLEK

Meil on hea meel kutsuda Teid rongiga Aegviitu – nautige oma tööpäeva matkapealinnas, 150 aasta vanuses vastrenoveeritud depoohoones. Soovitame kombineerida päeva ka vahva käik loodusesse ja imetleda võrratut hooaegade vahetumist.

KÕNNIKOOSOLEKUD PUUTUMATA LOODUSES

Kõnnikoosolek on uus viis pidada koosolekut tehes seda kõige tervislikumal moel – liikudes. Kõrvemaa piirkond on ideaalne erinevate pikkustega koosolekuteks. Retkejuhi roll on siinkohal olla teejuht, valides õige matkatempo, distants ja marsruut, mis motiveerib seltskonda kõige enam loovusele ja avatud suhtlemisele. Öeldakse, et raskused ühendavad inimesi. Siinkohal võib olla raskus ka meeldiv, näiteks mõne põneva ja keerulisema rajalõigu läbimine, kus on oluline grupi koostöö.

Kõnnikoosoleku edukuse eelduseks on sportlikum tempo ja vähemalt 3 – 4 tunnine kestvus. Kogemuste põhjal hakkavad ägedad ja loovad mõtted esile tulema alates 2-tunnisest liikumisest ning kui on läbitud vähemalt 8 kilomeetrit.

Peale kõnnikoosoleku pidamist ootab Aegviidu Tervisedepoos kuum saun, mis sobib hästi päeva kokkuvõtteks ja järelduste tegemiseks.

Hind kuni 5-le 200€, iga lisanduv osaleja 25€. Hinnas sisaldub:

  • jalgsimatka planeerimine vastavalt kliendi soovidele,
  • retkejuhi teenuseid matkal,
  • kuum saun

Lisavõimalused:

  • Koosolekuruumi rent kuni 10-le päevaks 50 €.
  • Varustuse rent – maastikuratas 18 €/2h, tõukeratas 15 €/2h, talvehooajal murdmaasuusad 15 €/2h, tõukekelgud 20 €/2h, FAT ratas 18 €/2h