Uuejärve Matkapesa

Email:  matkapesa@visitkorvemaa.ee

Telefon +372 5105441

Koduleht https://visitkorvemaa.ee/uuejarve-matkapesa/

Põhja-Kõrvemaa metsade vahel asub eestiaegne talukoht ja renoveeritud palkmaja, kus on mõnus nautida ehedat looduspuhkust või kaugtööd looduses. Kodumajutuses asuvad magamistoad 2. korrusel koos ühistualeti ja vannitoaga.  4. magamistoas on 10 voodit, sh 2 voodit on 2-inimese voodit ning üks lahtikäiv diivan. Seega mahub kokku vooditesse ööbima 14 külalist

Esimesel korrusel asub täisvarustusega köök (va nõudepesumasin), elutuba suure söögilauaga einestamiseks või koosoleku pidamiseks, tualett ja pesuruum märgade riiete kuivatamiseks.  Soovi korral saavad külalised ise toitu valmistada, olemas on vajalikud nõud, pliit koos ahjuga, mirkolaineahi, külmik koos sügavkülmaga, veekeetja ja kohvimasin. Võimalus on tellida toitlustamine kodumajutusse eraldi kokkuleppel ka perenaise kaudu.

Lisaks on külalistele kasutamiseks grillimisvõimaluse ja katusega avar terrass. 

Soovi korral on võimalik nautida ise kütmisega puukerisega talusauna, saab tellida ka köetud sauna.  Huvilised saavad proovida ka puude lõhkumist ja suvehooajal puudpalkide saagimist 2-mehe käsisaega.

Asukoht on suurepärane matkasellidele ja loodusearmastajatele. Maja ümbritsevad marja- ja seenemetsad, rabad ja järved. Lähedal asuvad matka-, tervise- ja discgolfi rajad ning Oandu-Ikla matkatee.

Suvehooajal on võimalus ööbida ka ripptelkides, jurtas või tavalistes telkides. Koha peal on olemas vajalik telgivarustus kuni 15-le. Õhtuti saab teha lõkkeplatsil lõket ning nautida tähistaevast ilma valgusmürata.

Kõrvemaa looduse avastamiseks saab koha pealt rentida jalgrattaid, SUP-laudu, tõukekelke, räätsasid. Soovi korral koostab matkafanaatikust perenaine põneva matkamarsruudi või viib Teid täpselt sellisele matkale nagu soovite. 

Asume Uuejärve talu, Pillapalu, 74502 Harju maakond