Kuidas tulla?

Aegviidu asub Põhja-Eestis Harjumaal, peamise rongitee ääres ja on mitmetest suurematest linnadest mugavalt autosõidu kaugusel.

  • Tallinna Lennujaam 63 km
  • Rakvere 55 km
  • Paide 54 km
  • Tartu 132 km
  • Pärnu 147 km

Rongiga!

Kõige mugavam on Aegviitu tulla rongiga. Kui istute Tallinnas rongile, siis jõuate 40 minutilise rongisõidu järel Aegviidu peatusesse. Tallinnast tuleb päeva jooksul rohkem kui 15 rongi. Asume raudteejaama ajaloolises depoohoones ja rong peatub meie maja ees. Samuti on meie juures mugav tagasisõidu rongi oodata ja peale metsamatka jalgu puhata. Pileteid saab osta Elroni kodulehelt või rongist kohapealt.

Autoga

Oma autoga tulijatele soovitame sõita mööda Piibe maanteed, mis on rahulik ja turvaline alternatiiv liiklusrohkele Tartu maanteele. Sõiduaega tuleb autoga tulijatel planeerida 50 minutit. Küll aga peate Piibe maanteed mööda tulles arvestama, et tee äärde jääb palju toredaid vaatamisväärsusi ja pildistamise kohti, mistõttu võib teekond planeeritust pikemaks venida.

Rattaga!

Rattaga tulemiseks on Piibe maantee väga mõnus tee sõitmiseks. Ja neile, kes peavad 65 km pikkust teed ülejõu käivaks, on meil ka hea soovitus olemas. Sõitke rattaga raudteejaama, istuge rongile ja tulge koos rattaga Aegviitu, kus rattaga sõitmiseks sobivad rajad on kõik juba ilusti ootamas.